Hogwarts Rpg

Join the forum, it's quick and easy

Hogwarts Rpg
Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winnie Fenworthy

2 posters

Winnie Fenworthy Empty Winnie Fenworthy

Mesaj tarafından Winnie Fenworthy Perş. Haz. 24, 2010 7:29 pm

Başım zaten ağrırken bu sınavlara çalışmak ne kadar zor?

Birden güm diye bir sesle irkildim.Başımdaki ağrı yetmezmiş gibi bir de bu sesle daha beter olmuştu.Başımı kaldırdığımda benden özür dileyen bir ifasdeyle yüzüme bakan Neville'la karşılaştım.
-Biraz daha dikkatli olamaz mısın?

Elimde olmadan bağırmıştım.İşte yandık.Onu kırmıştım. -Ö-özür dilerim Winnie,dedi.Sesinde biraz korku vardı.Ve biraz da..kırgınlık vardı.
-Önemli değil,dedim.Ahh başım çatlamak üzere.
Önümdeki notlara yeniden odaklandığımda bu sefer yanımdaki bir sesle konsantrasyonum bozuldu.

-Ona böyle davranmamalıydın,dedi.Şaşırmıştım.Hermione Granger çalışmasını asla böyle bir şey için bölmezdi ama benim ufak çaplı sinir bozukluğum yüzünden çalışmasını bölmüştü.
-Ne oldu Hermione?,
dedim.Sanki nedenini bilmiyodum!

-Neville'a davranışından bahsediyorum.Normalde böyle değildin.Ne oldu?Sinirli gibisin],dedi.Sesinde merak ve benim meseleyi anlamamdan dolayı hafif bir şaşkınlık vardı.

-Ah yok bir şey.Sadece ufak bir baş ağrısı],dedim.Sesimi normal tutmaya çalışıyordum ama başaramıyordum.
Kahverengi gözleri yüzüme odaklandı.Tek kaşını kaldırdı.Haydi inan Hermione.Haydi!İnanmamıştı.En ufak detaya bile dikkat eden birini nasıl kandırabilirdiniz ki!
-Ufak bir ağrı olsaydı böyle davranmazdın.Onu kırdın],dedi.

Bingoo!Doğru tahmin.İnanmamıştı.Ve haklıydı.

-Uff,peki kazandın.Migrenim tuttu yine.Ama şimdi geçer.Biliyorsun bu aralar fazla stresteyim,dedim.

-Bence hafife almamalısın.Hastane Kanadı'na git.Madam Pomfrey'e görün.Hem bir daha bu derdi çekmezsin,dedi.Ciddiydi.

-Bence gerek yok.Nasıl olsa birazdan geçer,dedim.Şİmdi oraya gidemezdim.SBD'ye kaç gün kalmıştı ki?10 gün?1 hafta?Bu süreyi iyi kullanmalıydım.
-Git.Bu halde çalışsan bile bir işe yaramaz.Anlamazsın.Eğer gitmezsen ben seni götürürüm.Ayrıca ya SBD'de de başın ağrırsa?,dedi.Haklıydı.

Böylece 2. kez teslim bağrağını çaekmiştim.Çaresizce portre deliğine yöneldim.
Winnie Fenworthy
Winnie Fenworthy
Gryffindor V. Sınıf Öğrencisi-Bina Başkanı
Gryffindor V. Sınıf Öğrencisi-Bina Başkanı

Rp Puanı
Rp Puanı Rp Puanı:
Winnie Fenworthy Imgleft100/87Winnie Fenworthy Emptybarbleue  (100/87)

http://percyjackson.forummum.com

Winnie Fenworthy Empty Geri: Winnie Fenworthy

Mesaj tarafından Isabella Marie Swan Perş. Haz. 24, 2010 7:58 pm

Kurgu zayıftı...
Renklendirme çok göz yoruyordu.

Bir tavsiyem olacak;
Arka fonu bizim gibi siyah ve tonları olan sitelerde, belli bir renk seç ve seçtiğin yerlerde önemine göre bu rengin tonlarını kullan.

Çok hoş bir görüntü çıkacaktır ve olabildiğince hafif bir renk seçki okuyanın gözleri yorulmasın.

Sitenin renklerini kullandığını fark ettim, sitenin renklerini çoğaltmaya çalıştım ama ne yazık ki çoğalmıyor.
Duyuru ve Bilgilendirmeler kısmında renklerle ilgili bir kaç şablon sitesi yayınlayacağım...

Ve de okurken gözüme gereksiz parantezler takıldı.

Geri kalanı güzeldi.

+15 puan

Gryffindor V. Sınıf Öğrenci liğine yükseldiniz...

İyi rp'ler...
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan
Yönetici-Seherbaz-Biçim Değiştirme Profesörü-Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Yönetici-Seherbaz-Biçim Değiştirme Profesörü-Zümrüdü Anka Yoldaşlığı

Rp Puanı
Rp Puanı Rp Puanı:
Winnie Fenworthy Imgleft100/100Winnie Fenworthy Emptybarbleue  (100/100)