Hogwarts Rpg

Join the forum, it's quick and easy

Hogwarts Rpg
Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hayvanlar

Sihirli Hayvanlar Empty Sihirli Hayvanlar

Mesaj tarafından Taylor Alison Swift Salı Haz. 29, 2010 11:25 pm

Baykuşlarım ve Süpürgemi Çatlak Kazana bıraktıktan sonra Sihirli Hayvan Evine gitmek için Bella’yı zor ikna ettim. Çok çocukça olduğunu düşünüyormuş. Ama ben oradan kendime ofisim için kedi ve pofyumak alacağım sadece ve Hogwarts’da ofisime bakacak bir ev cini alacaktım. Bella için bunlar çok saçmaydı. Orası çok büyük bir yerdi. Hatta ejderha bile satıyorlardı.
Mağazada ilk gördüklerim kedilerdi. O anda onlardan almak istedim. Hemen satış görevlisine seslendim.
“Bunları buraya salabilir misiniz? Bir test yapmak istiyorum. Arkamdan gelen ilk kediyi alacağım.” Dedim.
“Akıllıca.” Dedi ve kedileri durdukları yerden çıkardı. Bende dışarı gidiyormuş yaptım ve arkamdan gelenlere baktım. Minik bir kedi yanıma gelmeye çalışıyordu. Bembeyaz ve minik kuru kahve gibi gözleri vardı.
“Ah, miniğim seni ben alıyorum. “ dedim ve minik kediyi yanıma aldım. Minik kediyi görevliye verdim ve kasaya götürmesini istedim.
“Bu arada acaba Pofyumaklar nerede ?” dedim.
“Şuradan sola dönerseniz görürsünüz” dedi. Bende hemen Pofyumakları görmeye gittim. Rengarektiler. Bende oradan beyaz olan bir Pofyumak aldım. Omzumda zıplamaya başladı.
“Hadi bakalım sende kasaya.” Dedim ve satış görevlisiyle beraber onu da kasaya gönderdim. Ev cinlerinin olduğu odaya gittim. İçeri girdiğimde hepsi önümde eğilmeye başladı.
“Sana tapıyoruz “ demeye başladılar.
“Hey,hey bana tapmanızı istemiyorum. “ dediğimde kocaman gözlerle bana bakıyorlardı. “Ben sadece buradan bir ev cini alacağım. Merak etmeyin size asla kötü bir şey yapmam. Aslında ikinizi alsam daha iyi olacak.” Dedim. O sırada içeri satış görevlisi girdi.
“Eğilsenize” dedi.
“Hayır. Onlara böyle davranılmasına çok karşıyım. Sadece iki ev cini alacağım sadece.” Dedim. O sırada arkada ürkek iki ev cini gördüm. Yanlarına gittim.
“Merhaba, sanırım burayı sevmiyorsunuz.” Dedi. Ev cinleri ürkekçe kafalarını salladılar.
“Peki o zaman benimle gelmeye ne dersiniz?” dedim. İkisinin de gözleri parladı. Dükkandan çıkarken iki ev cininin birinde yavru kedim diğerinde ise omzunda beyaz pofyumağım vardı. Bella onları gördüğünde söylediği tek şey “Vay canına.” Demek oldu.
Taylor Alison Swift
Taylor Alison Swift
Kurucu-Hogwarts Müdüresi-İksir Profesör-Rawenclaw Bina Sorumlusu
Kurucu-Hogwarts Müdüresi-İksir Profesör-Rawenclaw Bina Sorumlusu

Rp Puanı
Rp Puanı Rp Puanı:
Sihirli Hayvanlar Imgleft100/100Sihirli Hayvanlar Emptybarbleue  (100/100)

http://sanalhogwarts-rpg.forummum.com

- Similar topics